Kupie taniej, sprzedam drożej… czyli jak nie dać się oszukać dorobkiewiczom z branży PC hardware…

21 pażdziernika 2011 roku w Polsce w ciągu kilku godzin ceny dysków twardych wzrosly o ponad 100% Obecna sytuacja według oficjalnej wersji krążącej w internecie związana jest z powodziami które dotknęły fabryki jednego z czołowych producentów dysków twardych - Western Digital. Mamy do czynienia z paniką hurtowników połączoną z rajem dla dorobkiewiczów którzy wykupili wszystkie dyski z najpopularniejszego portalu aukcyjnego oraz sklepów które “zaspały” cenowy skok na Himalaje! Ceny wciąż rosną bo w hurtowniach kurczą się stany… Atmosfere podsycają też sprzedawcy narzucający wieksze niż zwykle marże i tym sposobem wszystko się nakręca.

Nie dajmy zarobić dorobkiewiczom i bojkotujmy aktualne ceny dysków twardych! Jeżeli chciałes w najbliższych dniach kupić dysk - wstrzymaj sie z zakupem. Nie bądz frajerem!

Roześlij ten link do wszystkich znajomych i pomoż w walce z dorobkiewiczami!

Tags: ,

4 Responses to “Kupie taniej, sprzedam drożej… czyli jak nie dać się oszukać dorobkiewiczom z branży PC hardware…”

 1. Kosa Says:

  Cóż, skoro za komuny było lepiej to wracaj do Białorusi. Sprzedawca ma prawo wystawić do sprzedaży towar za cenę, jaka mu się podoba. Jeżeli tego nie zrozumiesz, to nie masz czego szukać w kapitaliźmie.
  A co do samej akcji(bez komentowania użytych słów…) to popieram. Informowanie społeczeństwa jest ważne, szkoda, że niewiele osób to robiło, gdy ceny cukru ciągle rosły. Ale głupi lud wszystko kupi…

 2. Marucins Says:

  Niczym z cenami cukrów.
  Tylko że on zalegał na magazynach, była tego masa. Mimo wszytko ceny poleciały w górę.

  Pazerne polskie świnie szaleją.

 3. Mattresses Says:

  Great! thanks for the share!

 4. Etentenna Says:

  dobry poczatek

Leave a Reply